Kilka sposobów na dłuższą erekcję

Miękki wzwód to utrapienie wielu mężczyzn, jest on także przyczyną zbyt krótkiego stosunku. Sytuacja ta jest bardzo frustrująca, jednak nie wiele przedstawicieli płci męskiej otwarcie szuka sposobu na przedłużenie stosunku i wzmocnienie penisa. Mało kto wie, że problem ten jest dosyć powszechny i nie ma się czego wstydzić. Wręcz przeciwnie! Każdy facet chce mieć dłuższą erekcję, dlatego nie zwlekaj dłużej, przeczytaj artykuł i poznaj metody na osiągnięcie celu!

Chcesz wzmocnić penisa? Ćwicz!

Możesz nie wiedzieć, ale cykliczne ćwiczenia na siłowni podnoszą libido oraz pomagają osiągnąć dłuższą erekcję. Ponadto istnieją także ćwiczenia, które możesz wykonywać samodzielnie lub ze swoją partnerką w zaciszu własnej sypialni. Oto kilka najskuteczniejszych ćwiczeń, które pomogą ci przedłużyć stosunek:

  1. Ćwiczenia mięśnia Kegla – Napinaj je seriami codziennie, a będziesz mieć nie tylko dłuższą erekcję, ale także bardziej intensywny orgazm.
  2. Start-Stop – Gdy czujesz, że zbliża się wytrysk, przerwij. Następnie odczekaj kilka sekund i wznów akcję. Wystarczy wykonywać cztery do pięciu takich serii regularnie, a natychmiastowo nastąpi przedłużenie stosunku.
  3. Masters and Johnson – Sekret tkwi w odpowiednim chwyceniu penisa. Kciuk musi znajdować się na wędzidełku, a pozostałe palce powinny zostać umieszczone przy rowku wokół żołędzi.

Jak skutecznie wzmocnić penisa?

Stosuj tylko naturalne produkty! Zdecydowanie najlepszym środkiem na przedłużenie stosunku jest Penigen. W jego skład wchodzi m.in.: cynk, selen, witamina D3 oraz inne substancje wzmacniające wzwód i zwiększające libido. Co więcej, przedłuża on penisa nawet o 7 cm, poprawia jego grubość i wydłuża czas stosunku, nawet do 2 godzin!

Zobacz również: Opinie o preparatach wzmacniających penisa. Co mówią użytkownicy?

Świetnym dopełnieniem jest także spray MachoXL, który wzmocni penisa i zapewni dłuższą erekcję.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *