Rejestracja +48 52 522 82 25

O nas

Strona główna → O nas

O nas

Witamy w naszej klinice

Idea, która przyświecała nam przy organizacji Centrum miała na celu usunięcie barier stojących przed pacjentami ze schorzeniami układu moczowego jak też chcącymi potwierdzić aktualny stan swojego zdrowia. Jesteśmy przygotowani do niesienia pomocy w szerokim zakresie: począwszy od szerzących się w naszych czasach chorobach nowotworowych, schorzeniach o podłożu infekcyjnym oraz wadach układu moczowego.

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem zachowawczym oraz inwazyjnym takich schorzeń jak: kamica moczowa, łagodny przerost prostaty, nowotwory stercza, nowotwory pęcherza moczowego, guzy jąder, cewki moczowej, nietrzymanie moczu, zakażenia układu moczowego, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych kobiet i mężczyzn oraz zaburzenia funkcji seksualnych. Przeprowadzamy korekty budowy zewnętrznych narządów płciowych np: wodniak, stulejka, krótkie wędzidełko.

about image 

Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt do wykonania: USG układu moczowo - płciowego, USG transrektalnego gruczołu krokowego, Biopsji gruczołu krokowego kierowanej usg, Wziernikowania dolnych dróg moczowych, Badania przepływu cewkowego w chorobach prostaty. Do Państwa dyspozycji oddajemy również pełną diagnostykę laboratoryjną. Po zakończeniu procesu diagnostycznego jesteśmy w stanie zaproponować Państwu leczenie z zastosowaniem nowoczesnych, mało inwazyjnych metod endoskopowych (TUR-P, TUR-BT, URS, TOT) odpowiednio dobranych do rodzaju i stopnia zaawansowania choroby.

Nad pacjentami kliniki czuwaLEK. MED. PAWEŁ NIWIŃSKI

specjalista urolog FEBU

O doktorze


Absolwent Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy z roku 2006 roku. W roku 2010 odbył staż szkoleniowy w Oddziale Urologii University of North Carolina School of Medicine (UNC Urology). Oddzial ten w 2014 roku został uznany za jeden z najlepszych oddziałów prowadzących program szkoleniowy z urologii w USA.


W 2014 roku uzyskał tytuł specjalisty urologa FEBU. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z Urologii Onkologicznej w Oddziale Klinicznym Urologii Onkologicznej w Centrum Onkologii im. Prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy.