Tabletki wzmacniające erekcję

Porównanie tabletek na erekcję

Dla większości mężczyzn bardzo ważna jest dobra sprawność seksualna. Kiedy pojawiają się problemy ze wzwodem, może to znacznie obniżyć pewność siebie faceta. Przyczyn tego zjawiska może być wiele, ale rozwiązaniem są tabletki przedłużające penisa, które powodują również wzmocnienie erekcji. Na rynku istnieje wiele różnorodnych środków tego typu, więc trudne jest dobranie odpowiedniego preparatu, który przyniesie najlepsze efekty.

Penigen – skuteczność 

Stosowanie Penigenu gwarantuje rozwiązanie problemów z erekcją. Wzmacnia penisa oraz powoduje przyrost masy, dzięki czemu staje się on większy i dłuższy. Dzięki zawartości L-cysteiny i witamin z grupy B powoduje natychmiastową poprawę erekcji.  

Zobacz również: Dlaczego warto stosować Penigen? Opinie użytkowników.

Polecany jest zarówno dla młodszych facetów, u których problemy ze wzwodem pojawiają się przez niewłaściwą dietę czy stres, jak i dla starszych mężczyzn, którzy chcą w pełni korzystać z życia seksualnego. Niezależnie od powodu, dla którego chcesz powiększyć swojego penisa i wzmocnić swoją erekcję, powinieneś wypróbować działanie Penigenu. Przekonasz się, że zmiany pojawią się szybciej, niż myślisz!

Penisize

W przeciwieństwie do Penigenu, tabletki Penisize nie zawierają L-cysteiny, która jest kluczowa w utrzymaniu twardego wzwodu. Składniki tego preparatu nie powodują tak intensywnej poprawy układu krążenia. Powoduje to, że mimo dużej ilości składników, nie pomogą one w zaburzeniach erekcyjnych. 

Penirium

Cena tego preparatu nie zachęca do zakupu. Jedno opakowanie zawiera 15 tabletek, co oznacza, że wystarczy ono zaledwie na około tydzień. Penigen ma tych tabletek aż 60 w jednym pudełku, a koszt jest podobny. Składniki Penirium są zdrowe i ekologiczne, jednak nie zawiera on L-cysteiny, ani witamin z grupy B.

MemberXXL

Odradzamy stosowanie preparatu MemberXXL, ponieważ ma on wiele negatywnych opinii w sieci. Pełna kuracja trwa aż 3-4 miesiące codziennego stosowania, co tylko zniechęca do stosowania tego produktu. Głównym składnikiem jest Arginina, która przy dłuższym stosowaniu prowadzi do wytwarzania nadmiernej ilości tlenku azotu, a co za tym idzie problemów z sercem lub gastrycznych.

Penigun

Penigun zawiera wiele naturalnych składników, jest zdrowym preparatem, jednak są to tylko produkty takie jak żeń-szeń czy pestki dyni. Niestety części składowe tych tabletek nie są aminokwasami, których niedobór jest rzeczywistą przyczyną problemów ze wzwodem. Działanie tych tabletek można zastąpić spożywaniem zdrowych nasion i orzechów, o wiele mniejszym kosztem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *