Wzwód u urologa

Podczas badania u urologa może przytrafić się wzwód

Wiele mówi się na temat pierwszej wizyty u ginekologa. Niewiele jednak słyszy się o badaniach u urologa. Wokół tej kwestii wyrosło wiele niejasności oraz mitów, które mogą dodatkowo potęgować stres przed umówionym terminem. Podpowiadamy, czego można się spodziewać.

Wzwód u urologa – czy to powód do wstydu?

Znaczna część panów bardzo obawia się wzwodu podczas badania urologicznego, a w szczególności, jeśli lekarzem jest mężczyzna. Wówczas pacjent obawia się poczucia zażenowania oraz tego, że urolog wyśmieje krępującą dla niego sytuację. To bardzo szkodliwe myślenie, które w zasadzie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Należy pamiętać, że wzwód to normalna reakcja organizmu na dotyk, która jest niekontrolowana. Co więcej, wcale nie musi mieć nic wspólnego z podnieceniem seksualnym, z którym na co dzień kojarzymy erekcję. Lekarz urolog jest tego świadomy i nie ma możliwości, aby w jakikolwiek sposób skomentował wzwód czy też pomyślał nieprzychylnie o pacjencie. Warto także wiedzieć, że u zdecydowanej większości mężczyzn występuje wzwód podczas tego typu badania. Co więcej, u najmłodszych pacjentów zdarza się nawet niekontrolowany wytrysk. Dla urologa jest to zatem standardowa, codzienna sytuacja, a nie odosobniony przypadek. Nie powinien być to więc żaden powód do wstydu czy też krępacji. 

Druga strona barykady – problemy ze wzwodem

Bardzo częstym, o ile nie najczęstszym, powodem wizyty u urologa jest ciążący problem z erekcją. Wbrew pozorom dotyka on zarówno starszych, jak i o wiele młodszych panów. To duża uciążliwość, która znacznie pogarsza jakość życia seksualnego, a także siłę orgazmu i wytrysku. Wówczas trudno mówić o satysfakcjonującym stosunku seksualnym. W konsekwencji może to także pogorszyć relacje z partnerką (lub partnerem). W tym zakresie pomocny może okazać się aktywator penisa Penigen.

Zobacz również: Opinie na temat preparatu Penigen. Czy Penigen na prawdę działa?

Środek ten nie tylko pobudza twardy wzwód, ale także pomaga utrzymać go odpowiednio długo. Ponadto znacznie utwardza penisa, zwiększa jego długość oraz obwód i masę. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *